Квартальні календарі – чудовий подарунок і потрібна річ :)

    Максимальну функціональність і зручність для планування справ на довгий час, вам надають квартальні календарі, адже перед користувачем не тільки завжди відкриті попередній, поточний і наступний місяць, але ще протягом довгого часу він безперервно і ненав’язливо нагадує про вашу компанію вашим партнерам або клієнтам. Наприклад, квартальні календарі 2014, на яких зображений логотип вашої фірми, можна подарувати Вашим постійним замовникам і рекламу Вашого підприємства побачать не тільки його співробітники, але і їх численні відвідувачі. Квартальні календарі з Вашою символікою розташовані в офісах ключових партнерів з часом викликають у них підсвідому довіру за рахунок тривалого візуального сприйняття, завдяки чому зоровий образ рекламованої компанії стає для них звичним.

       Ціна на виготовлення календарів цілком доступна і залежить від декількох критерій: кількість рекламних полів (зазвичай від одного до трьох), наявності пружин (так само від однієї до трьох) і формату блоку. У верхній частині квартальні календарі містять рекламний блок, нижче розташовується блок з квартальною місячної сіткою і за бажанням замовника ще нижче може розташовуватися додатковий рекламний блок. Блоки між собою з’єднуються nextdaynootropics за допомогою скріплюючих пружин або можуть бути надруковані на суцільному аркуші – це залежить від бажання клієнта. На виготовлення календарів витрачається мінімальний час, адже календарі настінні друкуються на сучасному обладнанні, а якість їх виробництва приваблює до нас все більшу кількість замовників.

       Будь-які квартальні календарі, що випускаються нашою компанією, можуть відрізнятися не тільки кількістю блоків для реклами і видом місячної сітки. Додатково квартальні календарі можуть оснащуватися пластиковим прозорим курсором з рамкою яскравого кольору, що дозволяє відзначати поточний день.

      Одним з традиційних видів іміджевої і при цьому недорогої реклами стануть квартальні календарі 2014 – таким подарункам до Нового року знаходиться місце, як в кабінетах директорів, так і на стінах бухгалтерії. Будь-яка поважаюча себе компанія щорічно замовляє хоча б кілька десятків фірмових примірників. Виготовлення календарів нашою організацією відбувається протягом вже досить довгого часу. Ми маємо чималий досвід їх розробки та виробництва, тому замовивши роботу у нас можете бути впевнені в якісному і своєчасному виконанні.