Парасольки з логотипом…

Парасольки з логотипом — відмінний промо-сувенір! Такий рекламний сувенір зможе внести розмаїтість у Вашу промо-акцію, подію або просто захистити від дощу. У нас завжди в наявності чоловічі та жіночі парасольки оптом, парасольки-тростини, автоматичні парасолі і парасольки-напівавтомати. Рекламна агенція «БУМ» здійснює нанесення логотипу на парасольки методом шовкодруку (шовкографії) та термопереносу (плівка та сублімація). Сувенірна парасолька це не лише рекламний сувенір, а й корисна річ. Під парасолькою можна сховатися від спеки або від проливного дощу. Сучасні парасолі досить компактні і зручні в експлуатації.

Парасольки можуть бути автоматичні, напівавтоматичні або механічні, залежно від моделі парасольки. Автоматичні парасолі відкриваються і закриваються за допомогою спеціальної кнопки, встановленої на рукоятці парасольки. Напівавтоматичні парасолі з логотипом також відкриваються автоматично, закриття ж парасольки здійснюється механічним (ручним) способом. Механізми, що використовуються, на дорогих зонтах зроблені з якісних матеріалів. Це збільшує термін служби вашого подарунка, що дуже важливо, якщо презент зроблений дорогій вам людині.

Ця група корпоративних подарунків ніколи не буде припадати пилом на дальніх полицях разом з іншими марними сувенірами. Одержувач такого презенту неодмінно візьме його з собою на прогулянку, на дачу, на пляж, в машину …. І кожен раз, коли парасоля дійсно знадобиться, згадуватимуть Вас і неодмінно добрим словом. У нас широкий вибір парасольок, які додадуть відчуття комфорту в будь-яку погоду.

А якщо на парасольку нанести логотип або корпоративну символіку звичайний парасоля перетворюється на ефективний засіб. Реклама на корпоративних подарунках дуже позитивно сприймається оточуючими, має тривалий термін дії і не викликає ні найменшого роздратування.

Якщо Ви подаруєте своїм клієнтам і партнерам парасольку з логотипом Вашої компанії, то цей корпоративний подарунок ще довго буде нагадувати про Вашу компанію, як наслідок про товари та послуги, які Ви просуваєте. Найбільш помітним, а отже і ефективним місцем для розташування логотипу є купол парасольки.

Нанесення логотипу компанії на сувенірні парасолі — добра нагода прорекламувати вашу фірму і скласти про компанію приємне враження. Отримавши такий прекрасний і потрібний подарунок, людина ще довго буде пам’ятати про вас і напевно захоче продовжити співпрацю.